Vítejte na chalupě Kraličák
Vítejte na chalupě KraličákVítejte na chalupě KraličákVítejte na chalupě KraličákVítejte na chalupě KraličákVítejte na chalupě Kraličák

Rádi bychom Vám nabídli příjemné ubytování v chalupě dokončené v roce 2013. Chalupa je situována v krásném horském prostředí Kralického Sněžníku, v malé horské osadě Hynčice pod Sušinou u Starého Města pod Sněžníkem v nadmořské výšce 800 m.n.m.

Kapacita chalupy je 13 lůžek, max.kapacita s přistýlkami 16 lůžek ( přistýlky jsou pouze pro děti do 10 let). Chalupa má vlastní zatravněnou zahradu s venkovním posezením, k dispozici je přenosný zahradní gril, ohniště s posezením, pro děti je zde pískoviště, velké zatravněné hřiště se sítí na volejbal a jiné aktivity, basketbalový koš, venkovní vířivka pro 6 osob - provoz za poplatek pouze v letní sezóně. Chalupa je umístěna ve Ski areálu Kraličák v blízkosti sjezdovek s různou náročností, lanovka a lyžařské vleky cca. 300 m od chalupy, v blízkosti jsou taktéž upravované běžecké stopy . V létě krásné procházky do okolí, bikepark Kraličák, výšlap na Kralický Sněžník a také cyklotrasy. Parkování je zajištěno přímo u rekreačního objektu na vlastním pozemku.

Hřiště

U chalupy se nachází travnaté hřiště s nastavitelnou volejbalovou sítí a basketbalovým košem. Také máme pískoviště a ruské kuželky.

Wellnes

V chalupě se nachází infra sauna a na zahradě v letní sezóně (za příplatek) vířivka pro 6 osob.

Parkování

Vyasfaltované parkoviště pro až 7 aut přímo u chalupy na vlastním pozemku.

Co vědět?

Co vědět? - VÍKENDOVÉ POBYTY NEPOSKYTUJEME
- Chalupa se pronajímá jen jako celek, není tak možné si pronajmout pouze pokoj.
- Uvedená kapacita je maximální obsazenost, kterou není třeba pro pobyt naplnit.
- V zimním období jsou při sněhové pokrývce silnice povinné sněhové řetězy.
- V celém objektu platí zákaz kouření a nejsou povolena žádná zvířata.
- Z důvodu bezpečnosti je venkovní prostor kolem chalupy monitorován.


 13  3  16